Zniżka
-12%
Ładuję...

Swanson - Sea Cucumber (Ogórek Morski), 500mg, 100 kapsułek

Sea Cucumber (Ogórek morski) to produkt naturalny w postaci sproszkowanej strzykwy.
Strzykwa to gatunek wyspecjalizowanych mułożerców, które znalazły zastosowanie w sztuce kulinarnej oraz lecznictwie. Ich prozdrowotne właściwości wykorzystywane...

Zobacz więcej
59,99 zł 68,00 zł

Do końca promocji zostało:

00 Dni
09 Godz.
12 Min.
04 Sek.
Wysyłka w 24 godziny Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Sea Cucumber (Ogórek morski) to produkt naturalny w postaci sproszkowanej strzykwy.
Strzykwa to gatunek wyspecjalizowanych mułożerców, które znalazły zastosowanie w sztuce kulinarnej oraz lecznictwie. Ich prozdrowotne właściwości wykorzystywane są od dawna w medycynie chińskiej.

Ogórek morski dostarcza 105 mg siarczanu chondroityny oraz innych substancji, które odgrywają istotną rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanki stawowej. Korzystne oddziaływanie na stan stawów polega na łagodzeniu dolegliwości bólowych w ich obrębie oraz wspomaganiu leczenia zapalenia ścięgien i zwichnięć. Ogórek morski wspomaga trawienie tłuszczów i obniża poziom cholesterolu we krwi. Ponadto wykazuje działanie wykrztuśne, moczopędne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Wspomaga wydzielanie śluzu, soku żołądkowego oraz żółci usprawniając procesy wchłaniania składników pokarmowych

Strzykwy jadalne to często spotykany produkt na targach rybnych w Azji. Mają szerokie zastosowanie w tamtejszej sztuce kulinarnej i nic w tym dziwnego skoro posiadają taki wachlarz właściwości prozdrowotnych.

Producent:
Forma: Kapsułki
Mój cel: Sport, Stawy

Dodaj komentarz

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.