Zniżka
-19%
Ładuję...

Reflex Nutrition - Cynk Matrix, 100 kapsułek

100 % of 100
Ocena:

Cynk jest jednym z głównych pierwiastków śladowych organizmu, spełniającym rolę katalityczną, strukturalną i regulacyjną. Cynk spełnia wiele podstawowych funkcji metabolicznych w organizmie ludzkim jako część strukturalna lub funkcjonalna około 300...

Zobacz więcej
39,99 zł 49,50 zł

Do końca promocji zostało:

00 Dni
09 Godz.
13 Min.
39 Sek.
Wysyłka w 24 godziny Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Cynk jest jednym z głównych pierwiastków śladowych organizmu, spełniającym rolę katalityczną, strukturalną i regulacyjną. Cynk spełnia wiele podstawowych funkcji metabolicznych w organizmie ludzkim jako część strukturalna lub funkcjonalna około 300 enzymów mających wpływ na podstawowe procesy życiowe. Uczestniczy w przemianach metabolicznych lipidów, białek i węglowodanów.  Jest niezbędny do podziałów komórkowych i różnicowania powstających komórek, bierze udział w metabolizmie kwasów nukleinowych, w biosyntezie RNA i DNA oraz biosyntezie białek. Cynk spełnia ważną rolę w regulacji procesów układu immunologicznego i dlatego powinien być stosowany zwłaszcza u osób starszych lub narażonych na zachorowania.

Producent:
Forma: Kapsułki
Mój cel: Samopoczucie, Sport

Add comment

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.