Krótka data
-49%
Ładuję...

Reflex Nutrition - Instant Whey PRO, Banana & Custard, 900g

Produkt marki Reflex Nutrition to proteinowy shake w proszku do codziennego stosowania. Przeznaczony dla osób uprawiających sport, które chcą zwiększyć poziom białka w diecie. Stosowany po treningu przyspiesza regenerację mięśni. Do produkcji zostało...
Zobacz więcej
89,99 zł 178,00 zł
Data ważności: 03/08/2020

Do końca promocji zostało:

01 Dni
03 Godz.
30 Min.
39 Sek.
Wysyłka w 24 godziny Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie
Produkt marki Reflex Nutrition to proteinowy shake w proszku do codziennego stosowania. Przeznaczony dla osób uprawiających sport, które chcą zwiększyć poziom białka w diecie. Stosowany po treningu przyspiesza regenerację mięśni. Do produkcji zostało użyte tylko białko serwatkowe, które nie zawiera hormonów ani antybiotyków. Ponadto jest wytwarzane z mleka krów karmionych trawą. Mleko jest bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 i CLA. Produkt zawiera również LactoSpore® czyli kompleks przyjaznych bakterii probiotycznych, ułatwiających trawienie.
Producent:
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Wegetariański
Mój cel: Sport

Dodaj komentarz

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.