Nowy
-13%
Ładuję...

Life Extension - Waist-Line Control, 120 vkaps

Suplement marki Life Extension - Waist-Line Control ™ zawiera peptydy pochodzące z drożdży Saccharomyces cerevisiae. Wspomagają one utratę masy ciała poprzez zmniejszenie łaknienia. W połączeniu z regularną aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną...

Zobacz więcej
131,99 zł 152,00 zł

Do końca promocji zostało:

02 Dni
02 Godz.
16 Min.
19 Sek.
Wysyłka w 24 godziny Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Suplement marki Life Extension - Waist-Line Control ™ zawiera peptydy pochodzące z drożdży Saccharomyces cerevisiae. Wspomagają one utratę masy ciała poprzez zmniejszenie łaknienia. W połączeniu z regularną aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą zapewniają długotrwałe efekty. Zaletą produktu jest fakt, że peptydy pochodzące z Saccharomyces cerevisiae zmniejszają aktywność enzymów odpowiedzialnych za wytwarzanie tłuszczu z nadmiaru energii z żywności. Ponadto suplement ten nie zawiera stymulantów dzięki czemu nie ma skutków ubocznych.

W skład produktu wchodzą:

  • Drożdże piwne (łac. saccharomyces cerevisiae) (ang. brewers yeast) , to produkt uboczny produkcji piwa. Wbrew swojej nazwie, nie zawierają alkoholu. Drożdże przeznaczone do konsumpcji przez człowieka powstają dzięki aktywności mikroskopijnych grzybów, które obumierają podczas suszenia w wysokiej temperaturze. Przeznaczone do komercyjnej sprzedaży drożdże często hodowane są w środowisku celowo wzbogaconym o inne minerały, np. lub krzem.

 

Producent:
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO
Mój cel: Utrata masy ciała

Add comment

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.