Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Noni, 450mg, 90 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 90 Kapsułek wegetariańskich
Produkt zawiera W dziennej porcji %RWS*
Noni (liofiliziowane) (Morinda citrifolia) (owoc) 450 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki: celluloza; nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne); substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani składników orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: W razie potrzeby przyjmuj 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na pusty żołądek przed posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Morwa indyjska (znana powszechnie jako Noni) jest stosowana prawdopodobnie od 5000 lat. To roślina o niewielkich wymaganiach, występująca powszechnie na obszarze wysp na Pacyfiku. Jej drewno jest cennym materiałem opałowym i konstrukcyjnym, a owoce i liście znajdują zastosowanie kulinarne. Noni występuje w formie soków i napojów, a także suplementów diety. Taki wysokiej jakości produkt ma w katalogu marka NOW Foods.

Owoc Morinda citrifolia – suplement diety

NOW Foods Noni 450 mg to suplement w formie kapsułek do połknięcia. W jednym opakowaniu znajduje się 90 sztuk. Zawiera liofilizowane owoce Noni (Morinda citrifolia). Przed rozpoczęciem suplementacji warto sprawdzić informacje dotyczące stosowania – są dostępne w zakładce Etykieta produktu. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych suplementów diety NOW Foods, których składy opierają się na naturalnych składnikach pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Samopoczucie

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Noni, 450mg, 90 vkaps

63,50 zł
Brak w magazynie