Koszyk:
Ładuję...
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Royal Jelly (Mleczko Pszczele), 300mg, 100 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 100 kapsułek
Produkt zawiera W dziennej porcji (6 kapsułek) %RWS*
Mleczko pszczele Royal Jelly (min. 6% 10-HDA)

((3: 3: 1 liofilizowany koncentrat równoważny 1800 mg świeżej mleczka pszczelego) )

546 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Olej z otrębów ryżowych, otoczka kapsułki: żelatyna, gliceryna, woda; nośnik: wosk pszczeli i substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki, 1 do 3 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt może wywoływać reakcję alergiczną u niektórych osób.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Miód i jego pochodne są stosowane w przemyśle kosmetycznym i spożywczym. Ze względu na cenne właściwości, substancje wydzielane przez pszczoły znajdują też zastosowanie w produkcji suplementów diety. Interesującym przykładem jest mleczko pszczele, stosowane w świecie pszczół między innymi jako pokarm królowej. Ma konsystencję przypominającą śmietanę i charakterystyczny, delikatnie cierpki smak. Jest źródłem wielu odżywczych składników, w tym witamin, minerałów i białka.

Mleczko pszczele w suplementach diety NOW Foods

NOW Foods Royal Jelly Mleczko Pszczele 300 mg to przykład wysokiej jakości suplementu diety zawierającego liofilizowane mleczko pszczele w kapsułkach. W jednym opakowaniu znajduje się 100 kapsułek miękkich. Przed rozpoczęciem stosowania warto zapoznać się z informacjami znajdującymi się w zakładce Etykieta produktu. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty z suplementami NOW Foods. A jeśli interesujesz się produktami pszczelimi, możesz również zapoznać się z całą kategorią suplementów tworzonych na bazie miodu i jego pochodnych.

 

https://shaman.pl/slowniczek/miod-i-jego-pochodne

Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Royal Jelly, Mleczko Pszczele, 300mg, 100 kapsułek miękkich

54,50 zł
Brak w magazynie