Koszyk:
Ładuję...
Zein Pharma - Żelazo, Ferromarat, 14mg, 90 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 90 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Acerola w proszku 200 mg
w tym witamina C 34 mg 42.5%
Fumaran żelaza (II) 44.6 mg
w tym żelazo 14.3 mg 102.14%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Acerola w proszku (67,9 %), fumaran żelaza (II), otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja zagęszczająca: guma gellan) substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (roślinne).

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z dużą ilością wody. Nie przeżuwaj kapsułki.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać dobrze zamknięte w chłodnym, suchym miejscu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Hemoglobina to cząsteczka, która przenosi tlen z płuc do tkanek organizmu oraz zwraca dwutlenek węgla z tkanek do płuc. Z kolei mioglobina jest niewielkim białkiem, które wiąże tlen występujący w sercu i innych mięśniach szkieletowych. Dostarcza tlen do komórek mięśni, które mogą wytworzyć energię potrzebną do powstania skurczu. Obydwa te białka w swojej budowie zawierają żelazo.

Żelazo to pierwiastek chemiczny, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia i pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie. Jego niedobór może doprowadzić do anemii. Dlatego niedobory warto suplementować przy pomocy Zein Pharma - Żelazo 14 mg. Suplement w swoim składzie zawiera witaminę C, która przyczynia się do lepszego wchłaniania żelaza. 

Forma: Kapsułki
Mój cel: Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zein Pharma - Żelazo, Ferromarat, 14mg, 90 kapsułek

75,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2023