Ładuję...

Osavi - Ashwagandha Extra, 450mg, 60 vkaps

Wywodzi się z Indii i należy do najważniejszych roślin stosowanych w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Ashwagandha, nazywana również witanią ospałą, zaliczana jest do adaptogenów, czyli składników związanych z ograniczaniem stresu i...

Zobacz więcej
36,00 zł
Wysyłka w 24 godziny Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Wywodzi się z Indii i należy do najważniejszych roślin stosowanych w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Ashwagandha, nazywana również witanią ospałą, zaliczana jest do adaptogenów, czyli składników związanych z ograniczaniem stresu i przywracaniem równowagi organizmu. W suplementach diety najczęściej wykorzystuje się korzeń ashwagandhy w postaci ekstraktu lub proszku. Te produkty mogą mieć różne formy podania. Dostępna jest między innymi ashwagandha w kapsułkach wzbogacona dodatkowymi składnikami.

Ashwagandha w kapsułkach z witaminą B12

Poszukując doskonałej jakości suplementu diety z ashwagandhą w kapsułkach, warto zwrócić uwagę na propozycję marki OSAVI. Preparat Ashwagandha Ekstra, 450 mg zawiera także witaminę B12 w formie metylokobalaminy. To kolejny ważny składnik spełniający wiele funkcji. Witamina B12: przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Zobacz też inne suplementy marki OSAVI dostępne w naszej ofercie.

Producent:
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie, Skupienie, pamięć, koncentracja

Dodaj komentarz

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.