Biofood

(3 prod.)

By wprowadzić zdrowe, ekologiczne produkty do swojej kuchni, nie trzeba przeprowadzać w niej prawdziwej rewolucji. Można zacząć od drobnych zmian i przetestować, jak sprawdzają się one w codziennym życiu. Można zatem zamienić kolejny kubek kawy na szklankę soku z warzyw i owoców z ekologicznych upraw, a do herbaty dodać pyszny syrop z owoców, które zawierają bogactwo witamin. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Biofood, marki przestrzegającej najwyższych standardów i łączącej jakość z niesamowitym smakiem.

Biofood – wielokrotnie nagradzana żywność ekologiczna

Polska marka Biofood powstała w 1994 roku. Zajmuje się produkcją przetworów z owoców i warzyw pochodzących bezpośrednio z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Podstawową część oferty tworzą soki z warzyw i owoców kiszonych, a dodatkową syropy, oleje i pasty, do których produkcji również stosowane są ekologiczne surowce. Marka cieszy się zaufaniem i popularnością wśród odbiorców, a potwierdzeniem jej renomy są nagrody, jakie regularnie otrzymuje. Za produkt innowacyjny został uznany m.in. sok z buraka, który wyróżniono certyfikatem „Dobry produkt – wybór ekspertów”.

Soki kiszone, soki owocowe i warzywne od marki Biofood

Wśród produktów tworzonych przez markę Biofood znajdziemy zatem soki kiszone, które zawierają wartościowe składniki i smakują wybornie. W katalogu marki znajdują się też zakwasy, soki owocowe i warzywne, przetwory, syropy, pasty, octy i musy. Duży wybór ekologicznych i pysznych produktów pozwala na łatwe znalezienie propozycji idealnych dla osób starszych, a także dla maluchów. Dzięki wyjątkowemu smakowi można w przyjemny sposób rozpocząć urozmaicanie diety całej rodziny i poprawianie odporności organizmu.

Czytaj więcej Czytaj mniej

Użyte filtry

produktów
 1. 14,50 zł
  Biofood - Sok z Żurawiny BIO, 300 ml
  Brak w magazynie
 2. 8,50 zł
  Biofood - Sok z Kiszonej Czerwonej Kapusty BIO, 300 ml
  Brak w magazynie
 3. Krótka data
  -39%
  3,99 zł 6,50 zł
  Biofood - Sok z Buraka Kiszonego BIO, 300 ml
  Brak w magazynie
  Data ważności: 31/01/2022
produktów