Batom

(2 prod.)

Nawet najlepszy przepis na dania i przekąski nie obroni się, jeśli do jego przygotowania nie można wykorzystać wysokiej jakości składników. Szukając ekologicznych, pełnych wartości odżywczych i mających wyjątkowy, naturalny smak produktów, warto sprawdzić ofertę marki Batom. Zobacz, jakie produkty tej marki oferujemy. Dowiedz się też, które z nich najczęściej zamawiają klienci naszego sklepu online.

Batom – polski producent zdrowej, ekologicznej żywności

Historia polskiej marki Batom rozpoczęła się kilkanaście lat temu i wiązała się z powstaniem hurtowni ze zdrową, ekologiczną żywnością. Po pewnym czasie, wsłuchując się w potrzeby odbiorców, postanowiła rozpocząć produkcję własnych produktów. Była to świetna decyzja, ponieważ dzięki przestrzeganiu najwyższej jakości i zdobywaniu ekologicznych certyfikatów, zdrowa żywność szybko została doceniona przez klientów. By każda osoba zainteresowana tą marką mogła mieć pewność, że zapewnia ona doskonałą jakość, bezpieczeństwo i działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, jej produkty poddawane są corocznym kontrolom.

Pyszny smak i wysoka wartość odżywcza w produktach Batom

Polska marka Batom oferuje zatem: ekologiczne mąki, owoce liofilizowane, nasiona i pestki do pochrupania, naturalnie pyszne dżemy i inne warzywno-owocowe przetwory bez dodatku cukru, przyprawy, herbaty i wiele, wiele innych. Warto zapoznać się z całą ofertą i znaleźć w niej to, czego akurat brakuje w kuchni, by mogła stać się zdrowsza. Z takimi wartościowymi i pysznymi produktami z każdego przepisu uda się wyczarować dania, których zapach i smak pozostaną w pamięci na długo. Zapraszamy do zakupów.

Czytaj więcej Czytaj mniej

Użyte filtry

produktów
  1. 25,50 zł
    Batom - Krem Daktylowo Kakaowy z Orzechami Laskowymi, 200g
    Brak w magazynie
  2. 17,00 zł
    Batom - Herbata Górska Gojnik, 35g
    Brak w magazynie
produktów