Czerwony fermentowany ryż

(8 prod.)

Sfermentowany ekstrakt z czerwonego ryżu jest produktem fermentacji ryżu przy udziale wybranych drożdży. W procesie fermentacji drożdże wzbogacają ryż substancjami takimi jak

monakoliny. Co warto o nich wiedzieć? Monakolina K z fermentowanego ryżu czerwonego pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Z kolei dbanie o dobry poziom cholesterolu to inwestycja w optymalną kondycję serca. 

Suplementy diety z fermentowanym ryżem czerwonym

Mimo że fermentowany ryż czerwony może nie kojarzyć się z suplementami diety, stanowi on ważny ich składnik. Produkty zawierające ryż poddany fermentacji mają w swojej ofercie cieszące się popularnością i zaufaniem marki. Należą do nich NOW Foods, Jarrow Formulas czy Pharmovit. Ich preparaty dostępne są w różnych formach podania (kapsułkach miękkich, kapsułkach i tabletkach) oraz opakowaniach w kilku wielkościach. Dzięki temu można łatwo i wygodnie zamówić wariant odpowiadający indywidualnym potrzebom albo dostosowany do preferencji bliskiej osoby. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego suplementu diety z fermentowanym ryżem czerwonym, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

Wspomaganie układu sercowo-naczyniowego na co dzień

Dbanie o dobrą kondycję serca i wspomaganie układu sercowo-naczyniowego składa się z kilku elementów. Niewątpliwie należy do nich zbilansowana dieta, którą uzupełniać można doskonałej jakości suplementami diety. Wartą sprawdzenia propozycją z naszej oferty jest produkt Red Omega marki NOW Foods w kapsułkach miękkich, który dodatkowo zawiera kwasy DHA i EPA przyczyniające się do prawidłowego funkcjonowania serca. Kwas DHA przyczynia się również do prawidłowego funkcjonowania mózgu i utrzymania prawidłowego widzenia. Warto więc zadbać o odpowiednią podaż tych składników, w czym pomocne może okazać się stosowanie suplementu od renomowanego producenta.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. 48,00 zł
  NOW Foods - Red Yeast Rice, Czerwony Ryż, 600mg, 60 vkaps
  Zobacz produkt
 2. 97,50 zł
  Jarrow Formulas - Fermentowany Ryż Czerwony + Koenzym Q10, 120 vkaps
  Zobacz produkt
 3. 79,50 zł
  NOW Foods - Red Yeast Rice Concentrated 10:1 Extract, 60 tabletek
  Zobacz produkt
 4. 84,50 zł
  NOW Foods - Red Yeast Rice, Czerwony Ryż, 600mg, 120 kapsułek
  Zobacz produkt
 5. 127,00 zł
  NOW Foods - Red Omega, Red Yeast Rice, 180 kapsułek miękkich
  Zobacz produkt
 6. 27,50 zł
  PharmoVit - Ekstrakt Czerwonych Drożdży z Ryżu, 30 kapsułek
  Brak w magazynie
 7. 81,50 zł
  NOW Foods - Fermentowany Ryż Czerwony 600mg + Koenzym Q10, 60 vkaps
  Brak w magazynie
 8. 81,50 zł
  NOW Foods - Red Omega, Red Yeast Rice, 90 kapsułek miękkich
  Brak w magazynie
produktów