Chrząstka rekina

(3 prod.)

Po raz kolejny wracamy do naszego internetowego słowniczka, ale tym razem zatrzymujemy się przy haśle chrząstka rekina. Czym ona jest? To podstawowy element szkieletu tej ryby, który zawiera między innymi  kolagen oraz chondroitynę. Kolagen jest obecny w ścięgnach, tkance chrzęstnej czy więzadłach, natomiast chondroityna występuje w chrząstce stawowej.

Suplementy diety z chrząstką rekina zaufanych marek

Dbanie o dobrą kondycję stawów jest ważne dla każdego, niezależnie od wieku, celów czy prowadzonego trybu życia. Żeby utrzymać sprawność jak najdłużej, zaleca się przestrzegać podstawowych zasad zdrowego stylu życia. Dodatkowym wsparciem może okazać się także suplementacja, np. przy pomocy suplementów zawierających chrząstkę rekina, czyli źródło kolagenu i chondroityny. Takie preparaty zostały stworzone między innymi przez Swanson i NOW Foods. Marki łączy przestrzeganie obowiązujących norm i najwyższa jakość. Dzięki temu można mieć pewność, że produkty są warte sprawdzenia. Jeśli potrzebna jest pomoc w wyborze odpowiedniego suplementu diety, zachęcamy do kontaktu w wygodnej dla siebie formie.

Suplementy jako dodatkowe źródło kolagenu i chondroityny

Suplementy z chrząstką rekina stanowią dodatkowe źródło kolagenu i chondroityny oraz pozwalają na dostarczanie do organizmu tych składników w wygodny sposób. Dostępne są w formie kapsułek i dostosowane do różnych potrzeb żywieniowych. Wybrane produkty nie zawierają zatem cukru, GMO, glutenu, jajek, nabiału czy soi. Zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii produktów na stawy. Dostępne preparaty wysyłamy już w ciągu jednego dnia, jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 12.00. Proponujemy też kilka form płatności i dostawy, w tym do paczkomatów. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie opcje i przygotować się na odbiór przesyłki od sklepu internetowego Shaman.pl.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. 92,50 zł
  Swanson - Chrząstka Rekina, 750mg, 250 kapsułek
  Zobacz produkt
 2. 127,00 zł
  NOW Foods - Chrząstka Rekina, 750mg, 300 kapsułek
  Brak w magazynie
 3. 62,00 zł
  NOW Foods - Chrząstka Rekina, 750mg, 100 kapsułek
  Brak w magazynie
produktów