Chlorophyll

(5 prod.)

W składzie suplementów oczyszczających organizm mogą znajdować się różne zestawy składników. Do popularnych niewątpliwie należy chlorofil (chlorophyll). Jest powszechnie występującym w świecie roślin barwnikiem, uczestniczącym w procesach życiowych. Stosuje się go jako substancję aktywną nie tylko w suplementach, ale również w produktach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. 

Wysokiej jakości suplementy oczyszczające organizm 

Detoks i oczyszczanie organizmu to popularne cele wśród osób prowadzących aktywny tryb życia, dlatego do tej kategorii włączyliśmy duży wybór produktów pozwalających realizować go w wygodny dla siebie sposób. Proponujemy suplementy oczyszczające organizm w formie tabletek, kapsułek i płynu oraz opakowaniach o różnych pojemnościach. Zostały one stworzone przez renomowanych producentów, zatem wyróżniają się wysoką jakością. Żeby dowiedzieć się więcej o produktach marek NOW Foods, Swanson, Lab One czy KIKI Health, zachęcamy do przejrzenia kategorii, w których zostały one zgrupowane. Wystarczy kliknąć zakładkę Producenci i wybrać konkretną markę. 

Suplementy diety na trawienie z chlorofilem 

Wśród suplementów na trawienie z naszej oferty znaleźć można zarówno produkty, które zawierają jeden składnik – chlorofilinę, jak i preparaty wieloskładnikowe. Do pierwszej grupy zaliczyć możemy suplement marki KIKI Health Płynny Chlorofil. Z kolei do drugiej, na przykład suplement Lab One Chlorophyll Detox, który zawiera również ekstrakt z lucumy, spirulinę oraz chlorellę. Z kolei w produkcie marki Swanson Chlorofilina i Mięta dodatkowo znajduje się naturalny olejek z mięty pieprzowej. Żeby poznać pełną listę składników danego suplementu i optymalny sposób stosowania, zachęcamy do zapoznania się z jego etykietą.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Nowy
  104,00 zł
  Lab One - Nº1 Chlorophyll DETOX, 500ml
  Zobacz produkt
 2. 95,00 zł
  Life Extension - Chlorophyllin, 100mg, 100 vkaps
  Zobacz produkt
 3. Nowy
  57,00 zł
  KIKI Health - Płynny Chlorofil, 125 ml
  Brak w magazynie
 4. 63,00 zł
  Swanson - Chlorofilina i Mięta, 500 tabletki do żucia
  Brak w magazynie
 5. 48,50 zł
  NOW Foods - Chlorofil, 100 mg, 90 vkaps
  Brak w magazynie
produktów