Błona skorupki jaja kurzego

(2 prod.)

Jaja są ważnymi składnikami diety, ponieważ zawierają szereg cennych składników. Oprócz białka i żółtka wykorzystywanych w kuchni, warto zwrócić uwagę również na skorupkę jajka i jej błony. Te ostatnie części jajek kurzych są stosowane przy produkcji suplementów diety. Skorupki składają się m.in. z soli wapnia i białek, a błony – z kolagenu mającego podobną budowę do kolagenu ludzkiego. 

Suplementy diety na stawy marki Swanson

W tej kategorii dostępne są suplementy diety pochodzące bezpośrednio od cieszących się renomą producentów, np. Swanson. Preparat tej marki zawiera naturalny wapń ze skorupki jajka oraz witaminę D3 w formie cholekalcyferolu. Dlaczego dostarczanie do organizmu odpowiedniej ilości tych składników jest tak ważne? Otóż wapń jest między innymi potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Z kolei witamina D pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych produktów, które zawierają miękkie skorupki jajek kurzych oraz do zapoznania się z informacjami, jakie zostały umieszczone na ich etykietach. 

Skorupki jajek na stawy – dodatkowe wsparcie  

Suplementy diety znajdujące się w tej części naszego e-sklepu są przypisane do realizacji celów, takich jak sport i stawy. Warto jednak pamiętać, że produkt na stawy ze skorupkami jajek powinien stanowić dodatkowe wsparcie dla ich kondycji. Oprócz wartościowej diety czy przyjmowania suplementów ze skorupką jajka na stawy można postarać się opracować i wcielić w życie własne zasady, dzięki którym uda się utrzymać sprawność mimo upływu lat. Wśród tych zasad znaleźć się może np. regularna aktywność fizyczna oraz unikanie silnego stresu.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 41,00 zł
    Swanson - Skorupka Jaja, Wapń i Witamina D-3, 60 kapsułek
    Zobacz produkt
  2. 133,50 zł
    NOW Foods - Błona Skorupki Jaja Kurzego, 500mg, 60 vkaps
    Brak w magazynie
produktów