BIO Suplementy

(5 prod.)

Poszukując wysokiej jakości preparatów wspierających realizację konkretnych celów, warto na dłużej zatrzymać się przy kategorii BIO Suplementy. Znajdują się w niej produkty, które mają przyjazne, przemyślane składy oraz zawierają kompozycje składników pochodzących z natury. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami. Dostępne suplementy wysyłamy już w 24 godziny. 

Naturalne suplementy diety renomowanych producentów

Singularis, Living Food i Pharmovit to przykłady producentów, których produkty można kupić w tej części naszego sklepu internetowego. Mimo że każda z marek ma własną strategię i proponuje różne naturalne suplementy diety, łączy je dążenie do najwyższej jakości oraz odpowiedzialne korzystanie z darów natury. Od jakich preparatów warto zacząć poznawanie oferty tych producentów? Polecamy suplementy w kapsułkach zawierające ekstrakt z aceroli lub z naturalnie występującą witaminą D, a także koncentraty napoju probiotycznego, które zawierają żywe szczepy bakterii probiotycznych i ekstrakty z fermentowanych ziół i owoców. Żeby dowiedzieć się więcej o składnikach konkretnego produktu, warto zapoznać się z jego etykietą.  

BIO Suplementy – konsultacje i pomoc w wyborze produktów 

Zastanawiasz się, który produkt z kategorii BIO Suplementy będzie najlepszy? Zachęcamy do skorzystania z darmowych konsultacji. W ich trakcie dowiesz się więcej o naturalnych suplementach diety z naszej oferty, a także otrzymasz pomoc w wyborze. Takie fachowe doradztwo może okazać się szczególnie wartościowe w przypadku, gdy kupujesz preparaty uzupełniające dla bliskich osób, które mają specjalne potrzeby żywieniowe, stosują diety czy unikają w jadłospisach konkretnych składników. Jeśli jesteś zainteresowany konsultacjami, wystarczy, że skontaktujesz się z nami w wygodny sposób.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. 38,50 zł
  Singularis - Acerola Organic Superior, 60 kapsułek
  Brak w magazynie
 2. 63,50 zł
  Singularis - Acerola Organic Superior, 120 kapsułek
  Brak w magazynie
 3. 55,00 zł
  PharmoVit - Bio Ergocalciferol Naturalna Witamina D, 400IU, 60 kapsułek
  Brak w magazynie
 4. 37,50 zł
  Joy Day - Koncentrat Napoju Probiotycznego, Owoce Lasu, 500 ml
  Brak w magazynie
 5. 37,50 zł
  Joy Day - Koncentrat Napoju Probiotycznego, Topinambur, 500 ml
  Brak w magazynie
produktów