Zniżka
-10%
Ładuję...

Natrol - Guarana, 200mg, 90 kapsułek

5/5 z 1 ocen
Ocena:

Suplement marki Natrol zawiera Guaranę źródło kofeiny. Suplement ten może być stosowany przez wszystkich tych którzy nie chcąc pić dużych ilości kawy dziennie chcą osiągnąć porównywalny poziom pobudzenia, oraz dla tych którzy nie lubią smaku/zapachu...

Zobacz więcej
42,99 zł 48,00 zł

Do końca promocji zostało:

06 Dni
00 Godz.
43 Min.
17 Sek.
Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Suplement marki Natrol zawiera Guaranę źródło kofeiny. Suplement ten może być stosowany przez wszystkich tych którzy nie chcąc pić dużych ilości kawy dziennie chcą osiągnąć porównywalny poziom pobudzenia, oraz dla tych którzy nie lubią smaku/zapachu kawy, a chcą korzystać z jej stymulującego działania. Dzieje się tak ponieważ zawarta w nim kofeina pobudza ośrodkowy układ nerwowy. Może wpływać na wydolność fizyczną.

W skład preparatu wchodzą:

Kofeina organiczny związek chemiczny odkryty w 1819 roku, naturalnie można go znaleźć w ziarnach kawy, herbacie, kakao, yerba mate, nasionach guarany. Otrzymywany jest również syntetycznie. Nazwy kofeina używa się wyłącznie do substancji pochodzącej z kawy, natomiast dla związku z herbaty stosuje się określenie teina, dla tego z guarany – guaranina, a z yerba mate – mateina.

Producent:
Forma: Kapsułki
Mój cel: Sport, Utrata masy ciała

Add comment

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.