Bestseller
-11%
Ładuję...

Doctor's Best - Fully Active B-Complex with Quatrefolic, 30 vkaps

Suplement pełen witamin Doctor’s Best Fully Active B-Complex 

Produkt został wzmocniony kwasem foliowym nowej generacji o zarejestrowanym znaku Quatrefolic. Opakowanie suplementu diety z witaminą B zawiera 30 kapsułek wykonanych z...

Zobacz więcej
55,99 zł 63,00 zł

Do końca promocji zostało:

06 Dni
08 Godz.
52 Min.
52 Sek.
Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Suplement pełen witamin Doctor’s Best Fully Active B-Complex 

Produkt został wzmocniony kwasem foliowym nowej generacji o zarejestrowanym znaku Quatrefolic. Opakowanie suplementu diety z witaminą B zawiera 30 kapsułek wykonanych z półsyntetycznej hypromelozy. Zaleca się połknięcie nie więcej niż jednej dziennie. Wegańska formuła środka spożywczego Doctor’s Best Warto podkreślić, że preparat z witaminami B1, B2, B3, B6 i B12 został stworzony przez firmę Doctor’s Best na bazie wegańskiej formuły. Powinno to zachęcić do stosowania przede wszystkim osoby zwracające uwagę na suplementację składnikami pochodzenia roślinnego. Ten kompleks witamin z grupy B nie zawiera glutenu, soi oraz genetycznie modyfikowanych organizmów (GMO).

  • Witamina B1 – nazywana również tiaminą, należy do witamin rozpuszczalnych w wodzie. Jest niezbędna do prawidłowej pracy ludzkiego organizmu – przyczynia się do dobrego funkcjonowania serca i układu nerwowego. Wpływa na odpowiedni metabolizm energetyczny oraz właściwe funkcje psychologiczne. Działa synergistycznie z tyroksyną i insuliną. 
  • Witamina B3 – inaczej niacyna lub witamina PP. Jest niezbędna do prawidłowego przebiegu przemian metabolicznych, w tym metabolizmu energetycznego. Wpływa na stan błon śluzowych i skóry oraz funkcjonowanie układu nerwowego. Unormowany poziom niacyny przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. 
  • Witamina B12 – wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego, tworzenie czerwonych krwinek, metabolizm homocysteiny oraz energetyczny. Dodatkowo, odpowiedni poziom kobalaminy powoduje zmniejszenie uczucia zmęczenia. 
  • Kwas foliowy – witamina B9 jest bardzo ważna dla rozwoju płodu – jej odpowiednia ilość pozwala na prawidłowe wytworzenie się cewy nerwowej. Dodatkowo kwas foliowy wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego, pobudza tworzenie się nowych krwinek czerwonych i chroni organizm przed niektórymi nowotworami. 
  • Kwas pantotenowy – tak naprawdę mieszanina kilku związków chemicznych: kwasu pantotenowego, panteiny, pantenolu oraz koenzymu A. Witamina B5 w ciele człowieka przede wszystkim bierze udział w metabolizmie białek, cukrów oraz tłuszczy. Wpływa na układ nerwowy, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, odpowiada za prawidłową sprawność umysłową, metabolizm energetyczny. Kwas pantotenowy przyczynia się także do syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D oraz niektórych neuroprzekaźników.

 Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki suplementu dziennie.

Producent:
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie, Sport

Add comment

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.