Zniżka
-13%
Ładuję...

NOW Foods - CLA, 800 mg, 180 kapsułek miękkich

Suplement marki NOW Foods ma za zadanie dostarczać organizmowi CLA ( sprzężony kwas linolenowy). Produkt został dodatkowo wzbogacony o olej szafranowy, który jest źródłem kwasów, antyoksydantów...

Zobacz więcej
90,99 zł 104,50 zł
Wysyłka w 24 godziny Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Suplement marki NOW Foods ma za zadanie dostarczać organizmowi CLA ( sprzężony kwas linolenowy). Produkt został dodatkowo wzbogacony o olej szafranowy, który jest źródłem kwasów, antyoksydantów i witamin.

W skład produktu wchodzą:

  • CLA – ang. conjugated linoleic acid, czyli sprzężony kwas linolenowy, to grupa co najmniej 28 pozycyjnych i geometrycznych izomerów kwasu linolowego. Występuje w produktach odzwierzęcych, np. pełnotłustych przetworach mlecznych takich jak twaróg, tłuste mleko, masło, jogurt. Źródłem CLA są również niektóre gatunki pieczarek, np. pieczarka dwuzarodnikowa. 
  • Olej szafranowy – to substancja zawierająca antyoksydanty, witaminy i kwasy – między innymi oleinowy, palmitynowy, stearynowy, linolowy oraz linolenowy. Produkuje się go z nasion krokosza barwierskiego. 

Sugerowane spożycie to 3 kapsułki godzinę przed posiłkiem raz lub dwa razy dziennie.

Producent:
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport

Add comment

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.