Koszyk:
Ładuję...
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Celadrin, 350mg, 90 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 90 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Wartość energetyczna 10 kcal
Kalorie z tłuszczu 10 kcal
Celadrin

(Opatentowana mieszanka zestryfikowanych kwasów tłuszczowych z mirystynianu izopropylu cetylu myristoleate kwasu laurynowego kwas oleinowego kwasu palmitynowego i kwasu oleopalmitynowego )

1.05 g
Tłuszcz 1 g 2%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki: żelatyna, gliceryna, woda, emulgator: mączka chleba świętojańskiego; olej sojowy i olej z łososia. Zawiera alergeny: soję (olej) i ryby (olej łososiowy). Nie wyprodukowane z użyciem: pszenicy, glutenu, kukurydzy, mleka, jaj lub skorupiaków. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Tłuszcze tak samo jak białka i węglowodany należą do makroskładników. Są one niezbędne w żywieniu człowieka. Nie może ich zabraknąć w diecie. Tłuszcze to estry kwasów tłuszczowych i glicerolu. Z reguły tłuszcze dzieli się na: roślinne i zwierzęce, stałe i ciekłe oraz na nasycone i nienasycone. Tłuszcze pochodzenia roślinnego są ciekłe i zawierają kwasy tłuszczowe nienasycone, a zwierzęce mają postać stałą i składają się głównie z kwasów tłuszczowych nasyconych.

NOW Foods Celadrin jest to suplement diety w kapsułkach, zawiera opatentowaną mieszankę zestryfikowanych kwasów tłuszczowych z mirystynianu izopropylu cetylu myristoleate kwasu laurynowego kwas oleinowego kwasu palmitynowego i kwasu oleopalmitynowego. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a kwas oleinowy jest tłuszczem nienasyconym.

Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Sport, Stawy

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Celadrin, 350mg, 90 kapsułek miękkich

5/5 z 2 ocen
Ocena:
100
88,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2023