Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez soi Wegański Wegetariański
Doctor's Best - Karnozyna, 500 mg, 90 vkaps SUPLEMENTY DIETY
Zawartość: 90 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawiera W dziennej porcji %RWS*
Karnozyna (L-karnozyna) 1000 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka wegetariańskiej kapsułki: substancja wypełniająca: modyfikowana celuloza; emulgator: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt bezglutenowy, bez GMO, nie zawiera alergenu: soi. Produkt wegański, bez estrogenu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Występuje w organizmie ludzkim, ale jej poziom zmniejsza się wraz z wiekiem. Karnozyna to substancja, która została po raz pierwszy opisana w 1900 roku, a dokonał tego rosyjski badacz V. Gulewicz. Jest łączona z procesami starzenia się komórek, a ze względu na swoje właściwości uznawana za silny przeciwutleniacz. Jeśli poszukujesz suplementu z karnozyną stworzonego przez renomowanego producenta, polecamy produkt Doctor’s Best Carnosine.

Suplement z karnozyną od marki Doctor’s Best

Ten preparat ma formę kapsułek wegetariańskich. W jednym opakowaniu znajduje się 90 kapsułek. Nie zawiera GMO, glutenu i soi oraz jest odpowiedni dla osób stosujących na co dzień dietę roślinną. Suplement został przypisany do celów takich jak wspomaganie pamięci, koncentracji, skupienie oraz anti-aging. Informacje na temat jego właściwego stosowania i przechowywania znajdują się w zakładce Etykieta produktu. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Anti-aging, Skupienie, pamięć, koncentracja

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Karnozyna, 500 mg, 90 vkaps

198,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie