Koszyk:

ZYSKAJ 12% RABATU NA KREATYNĘ Z KODEM CREA12

Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
Doctor's Best - Serrapeptaza, 40 000 SPU, 90 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Wapń (z Serrateric) 75 mg 9%
Enzym serrapeptaza (aktywne jednostki serrapeptazy) 120000 SPU

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Wapń (z Serrateric), Enzym serrapeptaza (aktywne jednostki serrapeptazy), Substancja wypełniająca: celuloza; Serrateric; otoczka wegetariańska kapsułki: substancja wypełniająca: modyfikowana celuloza, stabilizator: guma gellan.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę do 3 razy dziennie, z posiłkiem lub bez.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt bezglutenowy, bez GMO, wegański.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Enzymy można podzielić na te wytwarzane naturalnie przez organizm i dostarczane z dodatkowego źródła – z pożywieniem lub z suplementacją. Każdy z nich odgrywa w organizmie istotne role, wpływając na przykład na przebieg reakcji chemicznych i biochemicznych. Szukając wysokiej jakości suplementu diety zawierającego enzymy, warto zatrzymać się przy propozycjach marki Doctor’s Best. Ten producent gwarantuje najwyższą jakość i dostosowuje swoje produkty do specjalnych potrzeb żywieniowych.

Serrapeptaza i wapń – suplement diety w kapsułkach

Doctor’s Best Serrapeptase to suplement diety zawierający enzym serrapeptaza (aktywne jednostki serrapeptazy) i wapń (z Serrateric). Jaką funkcję spełnia tutaj wapń? Przede wszystkim pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Zajrzyj do naszego Słowniczka i poznaj więcej właściwości tego składnika.


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Serrapeptaza, 40 000 SPU, 90 vkaps

99,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2025